Inspiracje Moniki

Przemyślenia i inspiracje

Social Navigation

Skutery

Motoryzacja

Oprócz sytuacji że w obecnych czasach i tak już wszędzie gonimy to a dodatkowo miejsce pracy w bardzo wielu sytuacjach jest oddalone o kilkanaście albo dosłownie kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania, a ciągłe korki wydłużają nasz dojazd – niepotrzebnie zabierając czas.

Bardzo pozytywnie że mamy takie coś jak skutery, motocykle, quady.

Za ich pomocą nasz dojazd czy to do pracy, czy do sklepu albo znajomych, itd. zostanie skrócony do minimum. Na tym jednośladzie dojedziemy wszędzie tam gdzie nie dalibyśmy rady dojechać samochodem, nie tkwiąc ponadto godzinami w kilometrowych korkach. Motocykle, skutery, quady pozwalają nam więc zaoszczędzić całkiem sporo czasu, który dzień w dzień marnujemy na dojazdy w różnorakie miejsca. Te bardzo lekkie obudowane motocykle mają ograniczone osiągi co powoduje, że są także bardzo bezpieczne w użytkowaniu.

Wyjątkowo ważna kwestia to użytkowanie wszystkich jednośladów (Quady też) w czasie pory roku zima. Jest to niebezpieczne ze względu na śliskość powierzchni. Co z tego że pojedziemy szybko skoro możemy stracić przyczepność i coś się nam może stać. Wyjątkowo dobrze jeżeli na najezdni rozsypana jest sól drogowa, ale to oczywiście nie daje 100 procent gwarancji. Dlatego śpiesz się powoli.


monika

Mam na imię Monika. Lubię pisać. Masz pytania pisz moniqaa1991@gmail.com