Inspiracje Moniki

Przemyślenia i inspiracje

Social Navigation

Jak przewieź meble

Motoryzacja

Wbrew pozorom przeprowadzki czy też konieczność przewizeiania jakiś mebli zdarza się dość często. Czasem jest to przeprowadzka o kilka ulic a czasem jest to przeprowadzka do innego miasta. Bez względu jednak NATO, gdzie się wyprowadzamy, warto jest odpowiednio zorganizować transport mebli Poznań, aby wszystko poszło szybko i sprawnie. Nie tylko przeprowadzka jest ,momentem, kiedy trzeba skorzystać z firmy transportowej. Często kupujemy używane meble i w przeciwieństwie do sklepu meblowego, musimy sobie sami zorganizować transport. Warto jest postawić na specjalistów, ponieważ jeżeli zostawimy to amatorom to może się okazać, że nasze meble mają jakieś uszkodzenia, zadrapania itd. itp.

Przygotowanie do transportu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To w jaki sposób możemy przewieź meble w głównej mierze będzie zależy od tego, czy meble trzeba przewozić całości czy jesteśmy w stanie je rozebrać. W tym drugim wypadku możemy pokusić się o samodzielnie przewiezienie lub wynajęcie mniejszego samochodu. W przypadku jednak kiedy mebli nie da się rozłożyć nie pozostaje nam nic innego jak wynajęcie firmy przewozowej. Wówczas przyjdzie dwóch panów i spokojnie poradzą sobie z profesjonalnym przewiezieniem mebla.

Pierwszą czynnością jest dokładne opróżnienie szafek i ich wyczyszczenia. Jeżeli Ne jesteś w stanie rozebrać ich całkowicie samodzielnie, to zdemontuj to co się da. Wyjmij póki, odkręć drzwiczki. Wszystko to wpływa na łatwość transportu oraz wagę przenoszonych mebli. Odkręcone elementy zabezpiecz najlepiej folią bąbelkową.

Jeżeli rozebranie mebli nie jest możliwe, to wówczas należy zabezpieczyć rogi oraz zakleić szuflady lub drzwiczki, aby się nie otworzyły w czasie przenoszenie.

Tak przygotowane meble są już gotowe, aby przyjechała po nie profesjonalne firma i zabrała je do naszego nowego mieszkania.


monika

Mam na imię Monika. Lubię pisać. Masz pytania pisz moniqaa1991@gmail.com